Zaloguj Się

Program partnerski Mostbet w Polsce

Oficjalny program partnerski MostBet oferuje sposób na lukratywną współpracę. Partnerzy mogą otrzymać wynagrodzenie za każdego sprowadzonego gracza.

Kim jesteśmy I czym się zajmujemy

Od 2009 roku spółka MostBet zajmuje się świadczeniem usług związanych z grami hazardowymi. Oferta spółki obejmuje zakłady sportowe, różne rodzaje turniejów, gry kasynowe oraz transmisje wydarzeń. Zarejestrowani użytkownicy mogą nie tylko uczestniczyć w grach, ale również gromadzić atrakcyjne premie.

Dlaczego webmasterzy wybierają sieć afiliacyjną Mostbet?

Misją platformy MostBet jest znajdowanie partnerów, którzy z entuzjazmem podchodzą do gier hazardowych i zakładów, doceniają rozrywkę na wysokim poziomie i rozumieją rolę emocji oraz adrenaliny w grach. W ramach współpracy przekazujemy graczom 60% miesięcznie. Jednocześnie przypominamy też o prowizji w wysokości 30%. Wysokie zyski skłaniają coraz więcej podmiotów do nawiązania współpracy z firmą bukmacherską MostBet.

Na czym polega program afiliacyjny Mostbet?

Program afiliacyjny MostBet jest formą współpracy z platformą bukmacherską. Po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w programie afiliacyjnym MostBet partnerzy otrzymują wynagrodzenie za sprowadzanie nowych graczy. Korzystając z atrakcyjnych materiałów wizualnych, partnerzy mogą promować platformę, by przyciągnąć nowych klientów. Aby otrzymać wynagrodzenie w programie partnerskim, nowo sprowadzony klient musi dokonać rejestracji i wpłacić pierwszy depozyt w ciągu miesiąca od założenia konta.

polega program afiliacyjny Mostbet

Dlaczego warto być partnerem Mostbet PL?

Program partnerski MostBet został uruchomiony w 2016 roku i w krótkim czasie zebrał ponad 15 milionów zadowolonych graczy z całego świata. Dlaczego partnerzy wybierają program:

Korzyści dla partnerów

Program afiliacyjny MostBet niesie ze sobą znaczne korzyści:

Szeroki zakres ofert dla graczy

Partnerzy Mostbet otrzymują zawsze premie od firmy, takie jak:

Rejestracja w programie afiliacyjnym Mostbet

Aby zostać partnerem platformy, należy skontaktować się z menedżerem odpowiedzialnym za program afiliacyjny MostBet. Nie prowadzimy osobnej strony związanej z programem. Szczegółowa instrukcja rejestracji w programie wygląda następująco:

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go do na adres naszego menedżera: [email protected]. W temacie wiadomości wskaż swoje imię i nazwisko, reprezentowaną organizację, nr telefonu do kontaktu oraz adres e-mail do korespondencji zwrotnej.
 2. Wybierz preferowany model rozliczeń. Program partnerski MostBet oferuje trzy warianty wynagrodzenia:
 3. Podział zysków (RV). Partner otrzymuje wynagrodzenie za sprowadzenie każdego aktywnego gracza. Wysokość wynagrodzenia wynosi do 60% wygranych użytkownika z zakładów i gier.
 4. Stawka od klienta (CPA). Gwarantowane wynagrodzenie w wysokości 75 $ za sprowadzanych graczy.
 5. Model hybrydowy. Połączenie obu wariantów ustalane indywidualnie z menedżerem.

Zasady programu afiliacyjnego

 1. Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem i potwierdzić przyjęcie warunków programu partnerskiego MostBet.
 2. Partner musi mieć skończone 18 lat.
 3. Partner ponosi odpowiedzialność za przechowywanie i bezpieczeństwo danych osobowych użytkowników.
 4. Spółka bukmacherska zastrzega sobie prawo do odrzucania zgłoszeń wedle własnego uznania.
 5. Spółka zastrzega również prawo do wprowadzania zmian w regulaminie programu afiliacyjnego bez uprzedniego powiadomienia. Bieżąca wersja regulaminu jest zawsze dostępna w oficjalnej witrynie.
 6. Materiały promocyjne są dostarczane przez MostBet i wymaga się ich stosowania w komunikacji z potencjalnymi klientami.
 7. Regulamin programu afiliacyjnego zabrania rejestracji jako zaproszony klient, jeżeli użytkownik posiada już aktywne konto lub pełni nadzór nad partnerami MostBet.
 8. Spółka może zażądać wskazania platform, na których partner prowadzi kampanię promocyjną MostBet.
 9. Systematyczne stosowanie niecenzuralnych zwrotów w kontekście kampanii promocyjnych MostBet jest zabronione i może skutkować konsekwencjami, w tym wypowiedzeniem umowy afiliacyjnej.
 10. Wszelka komunikacja między partnerem a administratorem ma charakter ściśle poufny.
 11. Naruszenie jakiegokolwiek punktu regulaminu programu afiliacyjnego MostBet może skutkować wypowiedzeniem umowy.

Szybkie metody płatności

Dla zwiększenia wygody transakcji gracze mogą korzystać z następujących metod płatności:

Licencja I nadzór regulacyjny

Platforma MostBet działa na mocy wydanej w Curaçao licencji o numerze 8048/JAZ2016-065. Udzielona licencja zezwala na pełnoprawną działalność nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach świata. Spółka MostBet posiada również oficjalny adres, biuro, adres e-mail oraz infolinię. W razie pytań prosimy dzwonić pod numer wskazany w sekcji danych kontaktowych.

Ruch sieciowy I statystyki

Zakres działalności MostBet obejmuje 93 krajów. Z tego względu platforma generuje ogromny ruch sieciowy. Szczegółowe informacje o działalności MostBet można znaleźć na stronie statystyk.

mostbet

Częste pytania

Program afiliacyjny MostBet jest formą współpracy ze spółką, w ramach której partnerzy mogą sprowadzać na platformę nowych graczy w zamian za premie i wynagrodzenie.

Najlepiej skontaktować się z naszym całodobowym działem obsługi.

Oferujemy trzy metody rozliczeń: podział zysków, stałe wynagrodzenie od użytkownika lub model hybrydowy.