Zaloguj Się

Wsparcie Mostbet w Polsce

Biuro bukmacherskie Mostbet oferuje użytkownikom wiele form rozrywki, w tym automaty slotowe, gry karciane (w tym również na żywo), zakłady sportowe i wiele innych. Wysokiej klasy gry wymagają równie wysokiego poziomu obsługi klienta. Właśnie z tego względu Mostbet Poland zawsze szybko odpowiada na zapytania graczy, aby zapewnić im maksymalny komfort korzystania z platformy.

Mostbet support

[email protected]

Wsparcie techniczne

DANE KONTAKTOWE MOSTBET

Gracze mogą skontaktować się z działem obsługi poprzez:

Wszystkie opcje umożliwiają otrzymanie szybkiej odpowiedzi. Biuro bukmacherskie Mostbet dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej rozpatrywać zgłoszenia graczy i udzielać odpowiedzi w ciągu 24 godzin.

NAJSKUTECZNIEJSZA FORMA KONTAKTU Z DZIAŁEM OBSŁUGI

Najprostszą i najskuteczniejszą metodą jest skorzystanie z czatu na żywo w prawym dolnym rogu strony głównej Mostbet. Nasi przedstawiciele służą pomocą przez całą dobę w przypadku jakichkolwiek problemów. Oprócz szybkości, kolejną zaletą czatu jest możliwość dołączenia do wiadomości pliku lub zrzutu ekranu, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

CZAS ODPOWIEDZI

Gracz powinien wybrać formę komunikacji w zależności od specyfiki napotkanego problemu lub zapytania.

Każdy gracz powinien zapoznać się z sekcją częstych pytań dostępną w oficjalnej witrynie, gdyż można w niej znaleźć wiele przydatnych odpowiedzi. Zachęcamy też do uważnego zapoznawania się z materiałami udostępnianymi przez Mostbet, aby uniknąć przypadkowych zakłóceń i problemów w trakcie gry.

Częste pytania

Tak, nasz dział obsługi klienta w Polsce pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wiadomości otrzymywane przez dział obsługi klienta są rozpatrywane w kolejności pierwszeństwa. Maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź wynosi dwa dni.

Aplikacja na Android zawiera sekcję pomocy, w której można wskazać problem za pomocą rozwijanego menu lub wysłać zgłoszenie za pomocą okna dialogowego. Aplikacja w wersji iOS nie posiada funkcji czatu, ale można w niej znaleźć numer telefonu i adres e-mail do kierowania zgłoszeń.