Zaloguj Się

Triumfalny piątek

By admin
07 Apr 2023
admin 07 Apr 2023
Share this article
Or copy link

Triumfalny piątek

Zdobywaj nagrody w każdy piątek nawet do 4000 ₹ w bonusach sportowych! Upewnij się, że nie przegapisz szansy na zdobycie dodatkowej gotówki i jak najlepiej ją wykorzystasz. Zaśpiewaj na Mostbet!

friday promo

Otrzymuj bonus w każdy piątek do 4 000 ₹ w sporcie

Aby wziąć udział w promocji, kliknij przycisk Dołącz

Jak zdobyć bonus?

 1. Zaloguj się i doładuj konto na kwotę od 50 ₹ w każdy piątek od 00:00 do 23:59
 1. Zdobądź swój bonus sportowy o wymiarze 100% OD KWOTY DEPOZYTU 
 1. Obstawiaj zakłady i wygrywaj PREMIA zostanie automatycznie przekazana na konto po postawieniu zakładu.

Pełny Regulamin Promocji

 1. Termin trwania promocji

      Promocja obowiązuje od dnia 24.06.2022 w każdy piątek od godz, 00:00 do godz. 23:59 czasu lokalnego użytkownika

 1. Uczestnicy promocji

Uczestnikami promocji mogą być użytkownicy zarejestrowani na stronie mostbet.com w dowolnej walucie konta.

 1. Procedura prowadzenia promocji
 • Aby wziąć udział w kampanii, musisz wpłacić na swoje konto więcej niż 50 w ramach jednej płatności w okresie promocyjnym. Promocja dotyczy tylko pierwszej wpłaty (promocyjnej) dokonanej w okresie promocyjnym.
 • Użytkownik może otrzymać tylko jeden bonus.
 • Bonus jest równy 100% kwoty, która została początkowo umieszczona.
 • Maksymalny bonus wynosi 4000.
 • Jedno konto sportowe bonusowe może być otwarte tylko przez użytkownika jednocześnie. Gracz musi spełnić wymagania dotyczące zakładów dla wcześniejszego bonusu lub zamknąć go, aby otrzymać bonus sportowy w ramach aktualnej Promocji. Za każdym razem, gdy użytkownik bierze udział w dwóch promocjach jednocześnie, bonus zostanie zastosowany tylko do konta bonusowego jednej promocji.
 • W ciągu 72 godzin od wpłaty promocyjnej środki bonusowe zostaną dodane do salda bonusowego.
 • Aby skutecznie zamienić bonusowe pieniądze na prawdziwe i wypłacić je z konta gry, należy spełnić następujące warunki: postawić pięciokrotną sumę bonusową przez siedem dni na zakłady „akumulatorowe” z trzema lub więcej zdarzeniami i kursem na każde zdarzenie o 1,4 lub wyższy.
 • Kwota pozostałych środków bonusowych, ale nie więcej niż kwota bonusu, jest przelewana z postawionego bonusu na konto główne. Bonus uważa się za utracony, jeśli po obstawieniu saldo na koncie bonusowym jest niższe niż minimalny zakład.
 • Zanim warunki oferty zostaną w pełni spełnione, wypłaty nie są dozwolone.
 • Zakłady bukmacherskie Mostbet zastrzega sobie prawo do zastosowania specjalnych wymagań dotyczących zakładów dla tej grupy klientów w przypadku, gdy przedstawiciele firmy podejrzewają klienta o oszustwo.
 • Podczas obstawiania środków bonusowych zakłady niezgodne z punktem 3.7 niniejszego regulaminu nie są brane pod uwagę.
 • Zakłady obliczone później niż 7 dni po aktywacji oferty bonusowej nie są uwzględniane.
 • Jeśli co najmniej dwukrotność wartości nominalnej bonusu nadal znajduje się na saldzie gry po spełnieniu wymagań dotyczących zakładów, gracz może wypłacić dowolną kwotę z przedziału od 0 do sumy postawionych depozytów. Wypłaty dokonane z naruszeniem paragrafu tej zasady będą interpretowane jako odrzucenie przez gracza Promocji, w którym to przypadku kwota bonusu zostanie unieważniona. Dopóki suma bonusowa nie pojawi się na koncie gry, ta zasada obowiązuje.
 • Klient automatycznie akceptuje warunki tej promocji poprzez aktywację zachęty podczas rejestracji.
 • Klient automatycznie akceptuje warunki i ograniczenia tej oferty promocyjnej, aktywując skumulowany bonus.
 • Klienci, którzy: dokonali wpłaty innej niż kryptowaluta; nie wypłacił pieniędzy z konta gry w dniu otrzymania bonusu; i uczestniczyli w codziennych czynnościach na stronie w ciągu siedmiu dni przed otrzymaniem premii, są uprawnieni do jej zdobycia. Witryna umożliwia użytkownikom obstawianie, obracanie, wpłacanie pieniędzy i wypłacanie ich (z wyjątkiem piątku zgodnie z powyższymi warunkami). Data zakręcenia zakładu/tworzenia jest datą zakręcenia zakładu/tworzenia. Datą wpłaty lub wypłaty jest dzień, w którym transakcja wpłaty lub wypłaty została pomyślnie zakończona.
 1. Pozostałe warunki
 • Tylko jedno konto gracza może wykorzystać bonus na osobę, rodzinę, dom, mieszkanie, komputer lub adres IP. BC Mostbet cofnie bonus, jeśli zostaniesz oskarżony o nadużycie warunków poprzez powtarzające się rejestracje (fałszywe konta, grupy gier). Drugie konto, które utworzysz, zostanie dezaktywowane, a wszystkie związane z nim bonusy i wygrane mogą zostać cofnięte.
 • Prawo Uczestnika do premii może zostać cofnięte przez Organizatora, jeżeli okaże się, że padł on ofiarą oszustwa lub prania brudnych pieniędzy. Każde wykroczenie skutkuje anulowaniem uczestnictwa i podjęciem dodatkowych środków mających na celu zniechęcenie do podobnych zachowań.
 • Organizator Promocji będzie miał decydujący głos w przypadku wszelkich nieporozumień dotyczących prawa do udziału, możliwości zdobycia nagród oraz aktualnych warunków uczestnictwa. Decyzja taka jest ostateczna i nie może być podważona przez uczestnika ani przez żadną inną osobę.
 • Firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia procesu weryfikacji posiadacza konta i wstrzymania zaksięgowania środków bonusowych na koncie podczas procesu weryfikacji.
 • W Okresie Promocji oraz w każdym innym czasie warunki niniejszego Konkursu mogą ulec zmianie lub rozszerzeniu.

Mostbet Promos