Zaloguj Się

Obstawiaj bez Ryzyka

By admin
05 Apr 2023
admin 05 Apr 2023
Share this article
Or copy link

Obstawiaj bez Ryzyka

Twój zakład ma gwarancję wygranej — w przeciwnym razie otrzymasz zwrot pieniędzy! Zgadza się, oferujemy 100% zwrotu za wszelkie przedwczesne straty.

Postaw zakład w Mostbet na wybrane mecze, a jeśli nie wygrasz, zwrócimy Ci 100% zakładu prosto na konto bonusowe!

risk free

Obstawiaj wybrane mecze i odzyskaj 100% stawki z powrotem na swoje konto bonusowe, jeśli przegrasz

Nadchodzące Wydarzenia

  1. Zaloguj się lub zarejestruj na mostbet.com
  2. Postawić zakład na dokładny wynik
  3. Otrzymasz 100% zwrotu gotówki, jeśli przegrasz zakład

 

Zasady

Ramy czasowe promocji

1.1. Ogólne ramy czasowe promocji to od 20.03.2023 do 26.03.2023 .

Procedura Promocji

2.1. Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mostbet.com z dowolną walutą konta mogą wziąć udział w PROMOCJI.

2.2. Aby wziąć udział w PROMOCJI, musisz postawić na wymienione mecze piłki nożnej NA ŻYWO lub w okresie przedmeczowym na mostbet.com lub w jej oficjalnych aplikacjach mobilnych na iOS i Androida, po kursie 2 lub wyższym. Tylko zwykłe zakłady kwalifikują się do promocji, a minimalna kwota, aby to zrobić, to 15 EUR/USD lub równowartość tej kwoty. W przypadku przegranej uczestnikowi przysługuje premia w wysokości 100% inwestycji, jeśli spełnione zostaną wszystkie wymagania.

2.3. Zakład musi zostać rozliczony, aby kwalifikować się do promocji. Żaden zakład postawiony przy użyciu DARMOWYCH ZAKŁADÓW, kodów kuponów lub środków bonusowych nie kwalifikuje się w przypadku anulowania lub zwrotu stawki.

2.4. Promocja obejmuje wyłącznie zakłady postawione za prawdziwe pieniądze. Bonus zostanie aktywowany tylko wtedy, gdy zostaną spełnione wymagania określone w punkcie 2.2 niniejszych Zasad i zostanie postawiony zakład na jedno z uczestniczących wydarzeń.

2.5. Bonus aktywuje się automatycznie 24 godziny po rozliczeniu zakładu na wydarzenie. Gracz powinien skontaktować się z pomocą techniczną, jeśli bonus nie aktywuje się w wyznaczonym czasie.

2.6 Jeśli zostanie postawiony więcej niż jeden kwalifikujący się zakład, premia zostanie przyznana za pierwszy pomyślnie rozliczony zakład.

2.7 Jeśli gracz ma już otwarte konto bonusowe dla sportu w momencie obstawiania, bonus dla tej promocji nie może zostać aktywowany.

2.8 Najwyższa zachęta to 350 USD lub 350 EUR.

2.9. Po spełnieniu warunków obrotu bonus można wypłacić.

2.10 Używając zakładów akumulowanych na selekcje co najmniej trzech wydarzeń z kursem co najmniej 1,4 na każde wydarzenie, bonus należy obrócić pięć razy. Bonus zostanie natychmiast potrącony z salda konta, jeśli nie zostanie obrócony w ciągu 4 dni od jego przyznania.

2.11 Zakład nie liczy się do wymogu zakładu, jeśli został anulowany, zwrócony jako stawka lub rozstrzygnięty po kursie 1.

2.12 Gracz automatycznie akceptuje warunki oferty promocyjnej poprzez aktywację tej oferty.

2.13. Zgodnie z niniejszymi Zasadami obowiązkiem Gracza jest rejestracja konta gry z dokładnymi i prawdziwymi informacjami.

2.14. Organizator Promocji będzie miał decydujący głos we wszelkich sporach dotyczących praw uczestnictwa, podziału nagród i wymogów uczestnictwa. Uczestnik ani żadna inna strona nie może kwestionować takiej decyzji; jest ostateczna.

2.15 Gracz może wypłacić do sumy postawionych depozytów, o ile ma co najmniej jedno aktywne konto bonusowe, pod warunkiem, że co najmniej dwukrotna kwota bonusu pozostanie na jego saldzie po wypłacie. Kiedy wniosek o wypłatę zostanie zaakceptowany i oznaczony jako Zakończony, zostanie uznany za pomyślny. Kiedy gracz wypłaca pieniądze z naruszeniem tych warunków, uznaje się, że wycofał się z promocji, a wszelkie nieodebrane pieniądze bonusowe są usuwane z jego konta. Wymóg ten obowiązuje od chwili utworzenia konta bonusowego do momentu wysłania całej kwoty bonusowej na saldo konta gracza.

Pozostałe Warunki

 3.1 Promotional prizes cannot be changed or transferred. A prize can only be won by            the Participant whose information is listed in their account on the website. The accuracy of the information provided in the account must be verified by the participant.

 3.2 In the event of a dispute about eligibility to enter the competition, winning a prize, or these terms and conditions, the Promoter will have the ultimate say. This decision shall be final and neither the Participant nor any other party may dispute it.

3.3 Wszelkie decyzje podjęte przez Promotora w kwestiach związanych z administracją promocji oraz jej wynikami są ostateczne, wiążące dla wszystkich Uczestników i wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania na stronie internetowej www.mostbet.com.

3.4. Organizator zastrzega sobie prawo do cofnięcia roszczenia Uczestnika o Nagrodę, jeśli okaże się, że padł on ofiarą oszustwa lub prania brudnych pieniędzy. Każde wykroczenie skutkuje anulowaniem uczestnictwa i podjęciem dodatkowych środków mających na celu zniechęcenie do podobnych zachowań.

3.5 Warunki tej promocji mogą zostać zmienione lub dodane w dowolnym momencie, w tym podczas jej trwania.

Mostbet Promos