Zaloguj Się

Ubezpieczenie Zakładu

By admin
05 Apr 2023
admin 05 Apr 2023
Share this article
Or copy link
UBEZPIECZENIE ZAKŁADU

KUP UBEZPIECZENIE ZAKŁADU I ZABEZPIECZ SIĘ WYGRANĄ!

Wymagasz pewności, że zakład się powiedzie.

Uzyskaj ubezpieczenie w dowolnym momencie gry, aby zagwarantować zwycięstwo!

W przypadku jakiegokolwiek wyniku meczu ubezpieczenie zapewnia bezpieczeństwo pieniędzy.

CZY TO TAK DZIAŁA?

Ubezpieczony może być każdy pojedynczy zakład lub zakład z akumulatorem. – Jeśli zakład się powiedzie, wszystkie zyski należą do Ciebie.

Wybierz ubezpieczenie zakładu; koszt zostanie wyświetlony na kuponie zakładu; jeśli zakład się nie powiedzie, niezwłocznie zasilimy Twoje konto kwotą ubezpieczenia.

Ciesz się grą i wygraj bez wątpienia!

WARUNKI W PEŁNI

CZAS TRWANIA PROMOCJI

Promocja rozpocznie się zasadniczo 10 września 2020 r.

Członkowie promocji

Uczestnicy tej kampanii muszą posiadać konto w serwisie mostbet.com.

REGULAMIN PROWADZENIA PROMOCJI

 1. Ubezpieczenie zakładu – płatna usługa, która gwarantuje wyeliminowanie możliwości utraty zakładu. Klient otrzyma wszystkie możliwe wygrane w przypadku wygranej lub zwróci kwotę zakładu w przypadku przegranej.
 2. Koszt ubezpieczenia zależy od aktualnego współczynnika dla wydarzenia, na które składa się ubezpieczenie.
  Na przykład. Zakład 1000 PLN ze współczynnikiem 1,8. Gracz wykupił ubezpieczenie na 100% zakładu. Firma oferuje kwotę ubezpieczenia 470 PLN . W przypadku wyrażenia zgody z konta zostanie pobrana 470 PLN .
 3. Jeśli zakład wygra, uczestnik zakładu otrzyma kwotę 1800 PLN .
 4. Jeśli zakład przegra, firma wypłaca 1000 PLN , ponieważ zakład został ubezpieczony na 1000 PLN (całą kwotę zakładu).
 5. Jeśli stawka zostanie rozliczona ze zwrotem (ze współczynnikiem “1”), kwota ubezpieczenia zostanie zwrócona na konto.
 6. Suma ubezpieczenia zostanie zaksięgowana na koncie, jeśli zakład zostanie uznany za zwrot (ze współczynnikiem „1”).
 7. Dla tego samego zakładu można wystawić kilka ubezpieczeń.
 8. Na przykład, gracz może ubezpieczyć 10% zakładu, 30% zakładu, a następnie kolejne 50% zakładu. Cena ubezpieczenia może również zmieniać się jednocześnie w zależności od aktualnego przesunięcia współczynników.
 9. Łączny koszt wszystkich wykupionych ubezpieczeń nie może przekroczyć 100% wartości zakładu.
 10. Jeśli usługa jest oferowana na kuponie, ubezpieczenie może zostać przyznane na indywidualnym koncie w historii zakładów w dowolnym momencie gry.
 11. Część zakładu, która była ubezpieczona, jest zwracana uczestnikom zakładu, jeśli ubezpieczony kupon wejdzie w stan „Przegrana”.
 12. W przypadku zakładów pojedynczych i akumulatorów postawionych ze środków klienta może zostać przyznane ubezpieczenie. Współczynniki dla wszystkich zdarzeń na kuponie są wliczone w cenę usługi, jeśli wykupione jest ubezpieczenie akumulatora.
 13. Gracz ma możliwość zaakceptowania sugerowanych warunków lub odmowy ubezpieczenia kuponu na określony koszt.
 14. Nie można odmówić polisy, która została już wystawiona. Kupon zakładu z obliczonym zdarzeniem nie może być objęty ubezpieczeniem.
 15. Nie ma możliwości ubezpieczenia zakładów postawionych za pieniądze bonusowe, darmowe zakłady lub kody promocyjne. Ubezpieczonego zakładu nie można wypłacić za pomocą funkcji „Cash Out”.

DODATKOWE WARUNKI

 1. Organizator zastrzega sobie prawo do zaprzestania oferowania usługi w dowolnym momencie iw związku z dowolnymi wydarzeniami bez podania przyczyny. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych podczas jakiejkolwiek części usługi, działanie ubezpieczenia zakładu może zostać zawieszone. W każdym z tych scenariuszy zakłady są ustalane w zależności od wyników gry w ogólnej kolejności.
 2. Zakłady, na które można wykupić ubezpieczenie, są wybierane przez organizatora we własnym zakresie. Jeśli problem techniczny spowoduje niedostępność usługi, promotor nie ponosi odpowiedzialności.
 3. Promotor ma wyłączne prawo do decydowania o wyniku wszelkich sporów dotyczących prawa do udziału. Uczestnik ani żadna inna strona nie może kwestionować takiej decyzji; jest ostateczna.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo do cofnięcia roszczenia Uczestnika o Nagrodę w przypadku, gdy okaże się, że padł on ofiarą oszustwa lub prania brudnych pieniędzy. Każde wykroczenie skutkuje anulowaniem uczestnictwa i podjęciem dodatkowych środków mających na celu zniechęcenie do podobnych zachowań.
 5. Warunki tej promocji mogą zostać zmienione lub dodane w dowolnym momencie, w tym podczas jej trwania.

Mostbet Promos